יום שני, 30 בספטמבר 2013

משימת השיקויים!

הי לכולם!
לפני כמה ימים- סוף סוף- התחילה מסיבת ימי הבינים! במסיבה, אחד הדברים הכי עיקריים הוא משימת השיקויים.


כשתיכנסו לראשונה עם השחקן, תגיעו לבית הספר, ותראו את גארי.במידה ותלחצו עליו יופיע לכם ההודעה באה:אז לזה התכוונו כשראינו את רוקהופר מוצא את ספר השיקוים! ואיזה מגניב שכל יום נוכל לבוא ולקבל קסם חדש!
למי ששואל, הנה המשך ההודעה:

עכשיו, עליכם לאסוף את כל המרכיבים לשיקוי הדרושאת גרגרי היער הקסומים אפשר למצוא במפרץאת אבק הפיות תוכלו למצוא אזור מלחמת השלגלעומת זאת, את ריר המפלצות תוכל למצוא בפלאזהפרסת סוס המזל נמצאת במגרש הספורטולבסוף, קשקש הדרקון נמצא ביערמכאן זה הופך לפשוט יותר. עליך לשחק במשחק השיקויים, שמשום מה מזכיר לי את משחק חתיכת הפרות (בבית הקפה).

עצות וחוקי המשחק הם כאלה:
1.הסתכל למעלה אל תפריט הפריטים הקסומים ותראה איזה פריט קסום צריך עכשיו.(מומלץ לעשות זאת ברגע ששאתה מכניס את הפריט הקודם, או לזכור שנים שלושה בעל פה, כדי לדעת מיד מה להכניס וגם לא לאבד ריכוז בשמירת פריט שלא יפול כשאתה מסתכל על התפריט)

(הדוגמא לקוחה ממשחק שיקוי חד הקרן)

2. אתה שולט ב...סוג של טרמפולינה קסומה!שים אותה מתחת למקום שבו הפריט הדרוש אמור ליפול.(נסו לחשב בראש איפה בערך הפריט הקסום יפול, ורק אז שימו את הטרמפולינה במקום. בנוסף, המקום המדוייק שבו נפל הפריט משפיע על לאן הוא יגיע.אם הוא נפל בצד הימני של הטרמפולינה הוא ינוע לימין ואם הוא נפל בצד השמאלי של הטרמפולינה אז הוא ינוע לשמאל).3.המטרה: עליכם להוביל את המרכיב הדרוש אל כד הכשפים. בסיום, אם הצלחתם, תשיגו חמישה שיקויים מסוג הכישוף שבחרתם.(אני ממליץ לשמור בהתחלה כמות של עשרה שיקויים בכל כישוף, כלומר לנצח פעמיים, כדי שגם אם תבזבזו המון שיקויים, עדיין יהיו לכם כנהרה עוד לפעמים אחרות שתרצו).בכל פעם שתרצו להשיג שיקוי כלשהו יהיה עליכם לחזור ולשחק במשחק זה עד שתשלים את כל הרשימה.


בנוסף למראה שלהם, בגדי המכשף הקסומים הם גם פריט שאפשר להשתמש בו כדי לזרוק כדורים שלג קסומים ומגניבים, אבל רק המנויים יכולים להשתמש בזה כי רק הכובע הוא ללא מנויים :(

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מקווים שתגיבו בבלוג! כל דעה שלכם חשובה לנו!
אנא שמרו על שפה נקייה בתגובתכם.
שלכם,צוות הבלוג!